Jak nakupovat

Otázka: Proč se Váš eshop jmenuje Klubsoft, s.r.o. ? To naznačuje spíše něco se softwarem než oblečení.

Odpověď: Původní záměr,  na co přesně zaregistrovanou firmu použijeme, nebyl úplně od začátku vyjasněn. Tedy, že to bude shop jsme se rozhodli až po několika měsících. Ale nechceme se omezovat do budoucna pouze na oblečení, budeme v budoucnu podnikat ve více službách a produktech.  Berte to tedy tak, že trička jsou startovací a testovací produkt.

Otázka: Jaký je postup objednávání ?

Odpověď:

a) vyberete produkt a jeho parametry například velikost,

b) vyberete způsob platby,

c) vyberete způsob dopravy,

c) dokončíte objednávku (buď jste se zaregistrovali do eshopu nyní nebo jste se zaregistrovali již na začátku),

d) přijde Vám rekapitulace objednávky, poté Vám budou chodit upozornění a změny stavu objednávky,

e) přijde Vám e-mailem zálohová faktura (pokud jste platili jiným způsobem než bankovním převodem například s pomocí The Pay, tak neplaťtte, posláno jen z určitých technicko-administrativních důvodů)

f) po zaplacení zálohové faktury nebo po zaplacení s pomocí služby The Pay se začíná počítat dodací lhůta,

g) dostanete objednaný produkt poštou. Dodací list a daňový doklad-fakturu pošleme elektronicky, tedy na Váš e-mail.

Otázka: Jakou vybrat velikost ?

Odpověď: Většina výrobců oblečení na stránce je z Číny a má asijské číslování . Doporučuji se tedy změřit a porovnat svou velikost s přiloženýma tabulkama. Obvykle je evropská velikost o 1 až 2 čísla větší než čínská velikost. Pokud si nejste jisti, raději si kupte větší . My nemáme možnost úplně všechno oblečení  otestovat před dodáním , tedy raději kupujte větší.

Otázka: Kdy přijde produkt  poštou či jinou zásilkovou službou ?

Odpověď: Záleží jestli byl produkt na skladě . Pokud byl na skladě tak obvykle  1 až 3 dny. Pokud nebyl na skladě, tak  zboží z Číny může putovat do Evropy 3 až 5 týdnů, někdy i víc. Budeme se snažit zaplnit sklad v Evropě tak, aby dodací lhůty byli kratší, ale teprve začínáme, tedy máme omezenější možnosti než jiné eshopy.

Otázka: Viděl jsem na internetu stejné zboží za levnější cenu, proč nemáte levnější ceny ?

Odpověď: Ano to je to možné, ale příslušné obchody většinou nechávají posílat zboží přímo z Číny, tedy Vás může čekat nepříjemné překvapení s nutností zboží v České republice proclít a doplatit DPH a dlouhá dodací lhůta. My se budeme snažit mít zboží  ve skladu v ČR, co nejvíce to jde, zkrátit dodací lhůty a udělat to tak , abyste nemuseli věci jako clo a DPH řešit.

Pokud přesto chcete mít nejlevnější cenu a výše zmíněné problémy Vám nevadí, doporučili bychom Vám registraci u služby Tipli, která Vám umožní kupovat na zahraničních portálech až se 70 % slevou s pomocí určitého doplňku pro internetový prohlížeč .

Otázka: Mohu vrátit zboží ?

Odpověď: Do 14 dnů můžete dle zákona bez potíží vrátit zboží koupené v eshopu.  2 - letá záruka se dle zákona vztahuje pouze na situaci , kdy zboží bylo vadné z výroby a nevztahuje se tedy na běžné opotřebení.  Pokud jste tedy  zboží  nevrátili do 14 dnů, předpokládáme, že Vám zboží přišlo nepoškozené, bez vad  a jste s ním spokojeni. Tedy snažte se vrátit zboží do 14 dnů a pokud možno nepoškozené, ušetříme si zbytečně strávený čas nad, ve finále neuznanou,  reklamací. Ale dle platných obchodních podmínek na stránce je doprava tohoto vraceného zboží účtována na Vaše náklady.

Otázka: Máte kamennou pobočku ?

Odpověď: Nikoliv. Na fakturační adrese pouze  virtuální sídlo. Pokud posíláte na tuto adresu balíky i dopisy, zůstávají všechny uloženy na poště Brno 2, kde si je vyzvedáváme. Osobní předání zboží není v současnosti  možné.

S pozdravem Lubomír Klubus

Klubsoft, s.r.o.