Dodací lhůty od dodavatele opět normální

Dobrý den,

poslední 2 dodávky od dodavatele z Číny trvali jen 20 dnů. Samozřejmě, jak se budou blížit vánoce, tak se to bude zase zhoršovat, ale je to neporovnatelný rozdíl oproti koronavirové krizi v první čtvrtině roku, kdy dodávka trvala i více než 100 dnů a dokonce se jedna zásilka nadobro ztratila... Naštěstí nejčastěji objednávané produkty již máme skladem v ČR.

Adresa pro reklamaci či vrácení

Dobrý den,

prosíme při reklamacii či vrácení zboží se nesnažte posílat zásilku tam, odkud přišla, tedy ze Zlína !

Ve Zlíně nám pouze externí firmy Frogman, s.r.o  a Logea, s.r.o balí zásilky.

Tyto firmy  maximálně můžou vyřídit a předat vrácené zásilky, které zákazníci nepřevzali, ale již není vhodné tam posílat úplně nové zásilky...

Tam není sídlo naší společnosti, tam reklamace nevyřizujeme.

Je také velmi pravděpodobné, že popletete při psaní mírně  adresu a zásilka , kterou tam pošlete se může ztratit,

jako se nedávno stalo jednomu pánovy.

Je nám líto, ale takovou reklamaci, která nám není poslána na správnou adresu naší firmy nemůžeme uznat.

Ve skutečnosti ale na tu adresu přijde pouze oznámení o uložení zásilky na poště Brno 2, kde si zásilky přebíráme. Je to tak zatím z toho důvodu, že jsme zatím tak malý eshop, že se nám nevyplatí platit nájemné za kancelář či prodejnu. Nic jiného v tom prosím nehledejte.

V případě osobního předání zásilky, tedy ne přes poštu, tedy nás raději zkontaktujte předem a domluvíme přesné místo předání.

Sídlo naší firmy je oficiálně zde, ale není to "kamenná" prodejna :

Klubsoft, s.r.o.

Nové Sady 988/2

60200 Brno

Problematika dobírkových plateb a plateb kartou

Dobrý den,

akceptujeme v objednávce jako platbu až po dodání zboží pouze  objednávku s výběrem  platební metody Dobírka (a odložené platby Twisto pay členům platebního systému Twisto).

Pokud nechcete platit v hotovosti, tak převážná většina dopravců včetně České pošty v dnešní kovidové době umožňuje zaplacení dobírky po dodání zboží platební kartou, pokud se chcete vyhnout hotovosti.

Nepoužívejte prosím pro dobírkové platby metodu placení přes platební bránu The Pay v objednávce  , tato metoda placení  na toto není určená.

Objednávka, která používá tuto platební metodu, a nebude uhrazena před dodáním zboží,  bude stornována z naší strany.

Samozřejmě u firem a věrných zákazníků může být časem výjimka, ale tohle jsme zatím nemuseli řešit, protože tyto situace zatím nenastali. Dodávali jsme zboží  zatím jen koncovým zákazníkům, ne firmám.

Děkujeme za pochopení !

Vyjasnění metod placení na eshopu

Dobrý den,

bohužel někteří koncoví nefiremní zákazníci nepochopili, za jakých podmínek plateb dodáváme zboží a zkouší používat nestandardní metody, které nemůžeme akceptovat.

1) Metody placení, kde dodáváme zboží až po zaplacení zvolenou metodou, pokud je skladem v ČR:

a) Bankovní převod - peníze musí nejdříve dorazit na bankovní účet.

b) The pay - platba kartou, bitcoinem, rychlými převody bank a podobnými metodami. Peníze musí nejdříve dorazit na platební bránu.

2) Metoda placení, kde dodáváme zboží ihned po objednání, pokud je skladem v ČR:

a) Dobírkou České pošty (příplatek 36 Kč, protože jsou s tím spojené vyšší náklady).

b) Twisto pay - koupíš hned, platíš Twistu do 14 dnů. Twisto nám zaplatí ihned, tedy nečekáme na platbu zákazníka Twistu.

Obnovení plateb na dobírku

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že nouzový stav v ČR skončil, obnovili jsme platby na dobírku, které byli dočasně deaktivovány.

Dočasné zrušení plateb na dobírku pro nové objednávky.

Z důvodu problémů s koronavirem rušíme dočasně možnost platby na dobírku pro nové objednávky.

Možnosti plateb, kde není nutné předávání peněz v hotovosti zůstávají.

Zdravotní nezávadnost produktů z našeho eshopu

Dobrý den, jen chceme zdůraznit, že při výrobě triček jsou dodržovány všechny hygienické předpisy, pracovníci při balení do průhledných igelitových obalů používají rukavice. Než to od dodavatele dorazí, uplyne téměř 30 dnů a pak to pár týdnů může ležet v české skladu v suchém prostředí. Není tedy třeba se obávat tyto produkty objednat , nemají žádné zdravotní riziko.

Zrušení poplatků za transakci pro platební metody Twisto a The Pay

Z důvodu toho, že směrnice  EU zakazuje přenášení poplatků za platbu kartou z EU na zákazníky, zrušili jsme poplatky za transakce u platebních metod The Pay i Twisto, které umožňují v určitých variantách platbu kartou. V podstatě je technicky nemožné při objednávaní odlišit, zda platební karta byla z EU nebo z mimo EU, protože se při objednávce vybírá celý balík možných metod placení.

Zrušení osobního odběru (Brno, Břeclav)

Vzhledem k tomu, že jsme přešli na doručování zásilek z externího skladu, provozovaném jinou firmou, rušíme osobní odběr zboží, vše tedy pouze přes dopravce.

Tato možnost za půl roku existence firmy nebyla využitá zákazníky ani jednou, tedy se v podstatě nic zásadního  nezmění.

Pokud někdy v budoucnu budeme mít "kamennou prodejnu" nebo stánek, tak možnost osobního odběru opět obnovíme.

S tím souvisí i úprava Obchodních podmínek.

Vyřízení objednávek z konce roku 2019

Koncem roku 2019 jsme měli značný problém s dopravou zboží od dodavatele,

tedy 3 objednávky z roku 2019 nemohli být před vánoci vyřízeny.

Nyní dorazilo 56 ks nejčastěji objednávaných produktů.

Tedy všechny nedokončené objednávky ( řádně zaplacené nebo na dobírku) z prosince 2019,

ale i ty z ledna 2020 budou v týdnu 13.1.2020  - 17.1.2020 doručeny.

Tabulka velikostí