Zavedení dopravy ČP - Balík do balíkovny a zrušení dopravy ČP - Na poštu

Dobrý den,

změny v dopravách zboží. 

Aktivní dopravy:

1. Česká pošta - Na poštu  : Z důvodů, že spolupracující firma na balení a zasílání zásilek přestala podporovat tuto službu , jsme nuceni ji zrušit.

2. Česká pošta - Balík do balíkovny :  Zavádíme náhradou za předchozí službu s výhodnější cenou dopravy. Sice víme, že ne každá pošta je závoveň i Balíkovna, ale nemůžeme to udělat jinak.

3. Česká pošta - Do ruky :  Beze změn, funkční.

Nezapnuté, či nefunkční dopravy:

1. PPL : Sice to je u nás technicky možné, problém je tam jiný, většina našich zásilek je obvykle do 1 kg a v této cenové relaci je Česká pošta mnohem výhodnější, než PPL. Proto to nezapínáme i když bychom mohli.

2. Osobní převzetí :  Kamennou prodejnu ani vhodnou kancelář zatím nemáme. Teoreticky by bylo možné osobní převzetí někde na smluveném místě v Brně nebo Břeclavi,  ale náš sklad je ve Zlíně, tedy se nám  to finančně nevyplatí pro zásilky již uložené ve skladu, spíše se to hodí pro zásilky, které teprve ze zahraničí přijdou a nebyli skladem. Raději zavolejte telefonem, zda je možné osobní převzetí, pokud to požadujete.  V nabídce doprav  to aktuálně nebude.